Doom na kraji lesa

by ◊►≈

/
 • Streaming + Download

  Includes high-quality download in MP3, FLAC and more. Paying supporters also get unlimited streaming via the free Bandcamp app.

    name your price

   

 • Doom na kraji lesa - CD
  Compact Disc (CD) + Digital Album

  CD "Doom na kraji lesa" provides original design of cover and booklet by ◊►≈, it will be jewel in your collection of music.

  Includes unlimited streaming of Doom na kraji lesa via the free Bandcamp app, plus high-quality download in MP3, FLAC and more.

  Sold Out

1.
03:40
2.
04:21
3.
04:13
4.
04:37
5.
6.
03:28
7.
8.
04:58
9.
10.
11.
06:03
12.
06:30

credits

released April 24, 2012

tags

license

all rights reserved

about

◊►≈ (Piča z hoven) Jihomoravský, Czech Republic

Audiovizuální projekt PIČA Z HOVEN (◊►≈) zahaluje popové melodie do melancholicky potemnělých nálad. Vražedně čistá lyričnost textů je doplněna o neméně jímavou videoprojekci.

contact / help

Contact ◊►≈ (Piča z hoven)

Streaming and
Download help

Redeem code

Track Name: Omen
Přichází, už dlouho přichází. Nebudeš se bát.
Track Name: Planety
Pojď, pojedeme spolu na planetu smutku. Budem vzlykat do náruče noci. Naučím tě zpívat novou písničku a pak podrazím stoličku. Pojď, pojedeme spolu na planetu strachu. Budem oběť svého mozku, nohy zalité do vosku. Naučím tě vázat hezkou smyčku, zrovna kolem tvého krčku. Tak těžký řemen kolem pasu. Tak suchý rohlík bez másla.
Track Name: Děti
Potomci lógru v hrnku, děti co až vyrostou, přejedou srnku. Zástup dětí v podchodu, hrnec padající ze schodů. Cukr nalepený na dětech, všude okolo slyším jejich dech. Na pískovišti smrti pohřbívám své děti. Děti letí. Smetí z dětí.
Track Name: Japonská
Bojím se ptáků, bojím se mraků, bojím se všeho kolem. Bojím se sebe, bojím se tebe, bojím se všeho kolem. Bojím se stromu, bojím se domu. Nechci jít domů, já nechci jít domů.
Track Name: Nenech se omezovat
Nenech se omezovat, chtějí mě omezovat. Nenech se chytit do jejich sítí. Věděl, že je to léčka. Nechal se omezovat.
Track Name: Nosferatu
+
Track Name: Stojím v rohu
Stojí v rohu každého obrazu. Jen tam stojí. Nehýbe se. Nejde mi z hlavy. Když se ho snažím najít, je naschvál těžké ho najít. Ale je tam vždycky, tím jsem si jistá. Moje černé svědomí. Můj tichý strážce. Můj temný bod. Moje černé svědomí.
Track Name: Zvířátka
Je teď tak krásná a tichá, nevinná a bezbranná, že i plaché lesní zvířata se přišly podívat, kdo tady tak klidně leží. Víš, to je ta chvíle, kdy máš konečně nekonečno času. „Ale co bylo s duší?“ „To nevím, ale duch tam zůstal a rozprostřel se na všechno kolem.“ „Takže nám to nemusí být líto?“ Sleduj stopy, dovedou tě k řece.
Track Name: Paní s igelitkou
Jeden chlapec snědl třešně, zapil je limonádou a zemřel. Jedna holčička strčila hlavu do igelitky, nemohla ji vytáhnout a udusila se. A potom ta igelitka není na hraní. Kolikrát ti to mám opakovat?! Nestrkej hlavu do igelitky! (text: Dorota Maslowská, z knihy Červený a černý, 2002)
Track Name: Nepřemýšlej o tom
Nebylo nic předtím a nebylo nic potom. Tak nepřemýšlej o tom.
Zůstaneš tu ležet sám. Jiné to nebylo a nebude.
Track Name: Brány pekel
Brány pekel jsou otevřené, otevřené pro tebe. Pro všechny nové příchozí. Brány pekel jsou otevřené pro všechny srdce nezmařené. Setři ze sebe ten prach. Setři ze sebe ten strach.
Track Name: Hymna
Nad Tatrou se blýská, hromy divo bijou. Zastavme je bratři, než se ony ztratí, Slováci ožijou. To Slovensko naše doteď tvrdě spalo. Ale blesky hromů vzbuzují ho k tomu, aby se probralo. Už Slovensko vstává, pouta si strhává. Ej, rodina milá, hodina odbila. Žije matka Sláva. Ještě jedle rostou na Křiváňské stráni. Kdo jak Slovák cítí, nechť se šavle chytí a mezi nás vstane. (text: Janko Matúška, 1844)